1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Це знаковий крок для Виноградівщини": районна лікарня отримала надважливий подарунок (ФОТО)

19.03.2024 14:51 Суспільство

Це обладнання дозволить діагностувати захворювання на ранніх стадіях, а отже, підвищить ефективність лікування пацієнтів.

Це обладнання дозволить діагностувати захворювання на ранніх стадіях, а отже, підвищить ефективність лікування пацієнтів.
Сьогодні разом із громадою міста ввели в експлуатацію новий магнітно-резонансний томограф у кластерному закладі охорони здоров’я. 


"МРТ придбали за кошти Європейського Союзу в межах програми транскордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014–2020» та за співфінансування з обласного бюджету", - повідомили у Закарпатській ОВА.

Для розміщення томографа відремонтували поверх лікарні, закупили меблі й додаткове обладнання. Медики пройшли спеціальну підготовку від виробника та готові до обстеження пацієнтів.

"Це знаковий крок для Виноградівщини. Зараз, в умовах воєнного стану, лікування та відновлення наших захисників є пріоритетним завданням держави на всіх рівнях. Важливо, що ургентні пацієнти районної лікарні отримали можливість проходити діагностику безоплатно", - зауважують у відомстві.