1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Водій-екстремал і пасажир-самогубець: як виглядає екстремальний підвісний міст на Закарпатті, яким їздять автомобілі? (ВІДЕО, ФОТО)

14.03.2024 22:49 Суспільство незвичайно Голос Карпат

Від одного лише відео перехоплює подих.

Від одного лише відео перехоплює подих.

У мережі Фейсбук оприлюднили відео з екстремальною підвісною конструкцією через одну із найбільших гірських водойм Хустщини  — річку Ріка.  Із відео видно, як водій впевнено їде на легковому авто, не звертаючи вліво ні вправо, ні на один міліметр. І так само, єдиною підвісною "автомобільною дорогою" через річку щодня проїжджають і безліч інших транспортних засобів. Водії, певна річ, уже звикли до такого екстриму під час руху автомобіля, водночас аби здолати цей відрізок дороги потрібно бути не лише обережним й крутим водієм, але й мати неабияку силу духу. А от бути у якості пасажирів таких "ризикових шоферів" не кожен захоче. 

В коментарях люди пишуть, що в них відібрало мову й перехоплювало подих під час перегляду відео із машиною, що просто "пливла" над шаленою течією бурхливої річки.

Відео з водієм-екстремалом на підвісній конструкції, що долає свій звичний щоденний маршрут через річку:

А ось, що пишуть в коментарях з цього приводу:

А вам вже доводилось проїздити мостом над Рікою? 

Раніше "Голос Карпат" інформував про одну з таємничих вершин Закарпаття. Гора Магурича на Перечинщині є заснулим вулканом.

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська