1. Новини Закарпаття
  2. >

У Німеччині жорстоко вбили 27-річну біженку з України: деталі шокуючої події

14.03.2024 13:20 Суспільство незвичайно

На дамбі річки Рейн біля міста Гоккенгайм у Німеччині поліція знайшла тіло 27-річної українки, яка жила в будинку для біженців.

На дамбі річки Рейн біля міста Гоккенгайм у Німеччині поліція знайшла тіло 27-річної українки, яка жила в будинку для біженців.

Як повідомило, 12 березня, німецьке видання Bild, жінку, яку декілька днів вважали зниклою безвісти, знайшов на березі Рейну випадковий перехожий.

Поліція виявила на її тіла сліди насильства. Водночас її матір, а також новонароджена дитина зникли безвісти.

Як повідомляє український сайт «Апостроф», загиблою виявилася Маргарита Разас. Її зникулу маму звуть Марина Стеценко, а доньці – п'ять тижнів. Відомо, що українка жила з маленькою донькою та своєю 51-річною мамою в будинку для біженців. Обидві жінки зникли минулого понеділка.

Щоб знайти можливі знаряддя вбивства, правоохоронці за допомогою собак обстежили територію навколо місця на березі Рейну, де знайшли тіло дівчини. Наразі не повідомляється, чи було щось знайдено.

В поширеному управлінням поліції Мангейма прес-релізі йдеться, що тіло було знайдене зранку 7 березня. Лише згодом після розслідування вдалось встановити її особу. Наразі матір загиблої – Марину Стеценко – вважають головним свідком як у смерті жінки, так і в пошуках немовляти.

Правоохоронці просять усіх, хто має будь-які дані про події на місці вбивства 6 або 7 березня або перебував у цьому районі в зазначений період часу, звернутися в поліцію.

Читайте також: Розбудив людей: що відомо про відчутний землетрус у Чорногорії 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими