1. Новини Закарпаття
  2. >

Синіх ведмедів не має бути: у мережу Фейсбук злили фото, якими раніше були  "Три ведмеді" на Перечинщині (ФОТО)

13.03.2024 20:50 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Відому "родзинку" днями пофарбували в патріотичний колір.

Відому

Ідеться про одне із відомих джерел на Перечинщині, а саме в Перечині - "Три ведмеді". Ще до недавна скульптура із гіпсу, відзначають місцеві жителі мала первинний природний колір, водночас днями - новий шедевр аж ніяк не сподобався людям.

В мережі Фейсбук з цього приводу писали ряд негативних висловлювань, де запитували: кого ж осяйнула така ідея - змінити колір ведмедів; це діти зробили?; хто дозволив так познущатись над візиткою міста?

Своє обурення з цього приводу висловив також активіст Михайло Барник. Він оприлюднив кричущий допис та фото синьо-жовтих ведмедів у групі "Наш Перечин", де відзначив на абсурдній ідеї з "патріотичним" фарбуванням "Трьох ведмедів". 

А ось якими насправді раніше були "Три ведмеді" в Перечині поряд зі славнозвісним джерелом питної води? Чорно-білу світлину поширив у місцевій спільноті Іван Зайдел

Саме такими й надалі хочуть бачити перечинських ведмедів жителі і туристи. Тож недолугий "шедерв" планують повернути у своє русло й дати ведямедям природний білий колір.

Читайте також: Не бояться людей і "варахоблять" ночами: як "райські птиці" розгулялись поряд з обійстями закарпатців? 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими