1. Новини Закарпаття
  2. >

Має два ордени «За мужність»: молодий закарпатець воює з 18 років у лавах 128 бригади (ФОТО)

12.03.2024 21:14 Суспільство

Роман пережив дуже жорсткі бої.

Роман пережив дуже жорсткі бої.

У свій 21 рік Роман, боєць 128 ОГШБр із Ужгорода, має два ордени «За мужність», пережив дуже жорсткі бої, а найближчий друг фактично загинув у нього на руках. Війна зробила молодого хлопця значно дорослішим. А ще відвертим і цинічним.

Про молодого Героя написали в мережі.

– Були моменти, коли я прощався з життям. Найкритичніший у Білогорівці, коли росіяни намагалися кинути понтони. Їхній танчик розстрілював наші позиції. Він стояв далеко в лісі й стріляв навісом, «Мавік» туди не долітав, тому ми його не бачили, й не могли навести арту. Півтора відділення хлопців закріпилося в невеликому технічному будинку, а танчик нас кошмарив. Перший снаряд ліг за кілька метрів від приміщення. Другий ще ближче, аж двері вилетіли. І я подумав – кінець, він нас вирахував. Третій вибух – потемніло в очах, я приготувався, що зараз усе життя пролетить перед очима. І тут четвертий снаряд – переліт, п’ятий – далі, шостий – ще далі. І мене попустило, я зрозумів, що він нас не бачить, просто шукає…

У Романа цікаве ставлення до росіян, проти котрих він воює. І зовсім незвичне ставлення до цивільних чоловіків в Україні, котрі ховаються від війни. Це дійсно варто почитати.

А ще боєць має дуже тверезі очікування щодо того, чи варто ветеранам після війни розраховувати на підтримку держави.

Читайте також: Смертельний удар по 128 бригаді: у ДБР вперше назвали точну кількість постраждалих захисників

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська