1. Новини Закарпаття
  2. >

Чоловіки, які зраджують: ТОП знаків Зодіаку, що найбільш схильні до зрад

12.03.2024 15:49 Суспільство Лайт

Знаки Зодіаку - це не просто астрологічна вигадка, а точні математичні розрахунки й аналіз, завдяки яким можна дізнатися багато цікавого.

Знаки Зодіаку - це не просто астрологічна вигадка, а точні математичні розрахунки й аналіз, завдяки яким можна дізнатися багато цікавого.

Люди користуються цими знаннями століттями, і якщо правильно їх тлумачити, то ви будете здивовані - наскільки результат відповідає тому, що відбувається у вашому житті.

Деякі чоловічі знаки Зодіаку, схильні до зради, заперечуватимуть цей факт.

Найневірніші знаки Зодіаку - чоловіки, які зраджують

Якщо які знаки Зодіаку схильні до зрад, то це ті, які більше за інших жадають незалежності та свободи. Їм постійно здається, що стабільні стосунки їх обмежують - буквально змушують жити в рамках і позбавленнях. Астрологи вважають, що серед чоловіків таких "гуляк" цілих 5 - перевірте, можливо, ви кохаєте когось із них:

  • Стрілець

Перше почесне місце посідає саме Стрілець, як найнезалежніший з усіх представників зодіакального кола. Вогняні знаки Зодіаку, зокрема цей, не надто тяжіють до шлюбу та сім'ї - утримати його в чотирьох стінах неможливо. До того ж, його смаки та ідеали можуть змінитися разом зі ставленням до партнера. Зради у Стрільців можуть бути тільки на ґрунті емоцій і пристрастей молодих років - більш зрілі партнери так поводитися не будуть, а найімовірніше, чесно зізнаються, що кохання минуло, і спробують залишитися друзями.

  • Овен

Якщо які знаки Зодіаку частіше зраджують, щоб просто дізнатися що-небудь новеньке - так це вогняні Овни. Загалом, їх вважають непоганими сім'янинами, але цікавість бере гору. Овни зраджують тілесно, а не емоційно - їм здається, що тільки так вийде вивудити корисний досвід. Ваш партнер може навіть сказати: "Я зробив це з просвітницькою метою заради нашої пари", що, звісно, саме по собі досить дивно. Плюс тільки один - якщо Овен вирішив назвати вас коханою людиною, то з сім'ї він не піде ні за яких обставин.

  • Близнюки

Повітряні знаки Зодіаку, а саме Близнюки, - це з'єднання протиріч всередині однієї людини. Зрада трапляється через невпевненість у правильності свого вибору і, звісно, через нестачу вражень. Якщо людина цього знака Зодіаку звикла вести подвійне життя, то в дорослому віці навряд чи відмовиться від такого захопливого родео. Веселішою за "сховай зраду від партнера" є тільки відповідна зрада, якої, до речі, Близнюки не пробачать.

  • Козеріг

Астрологи вважають, що такі земні знаки Зодіаку, як Козеріг, можуть зрадити просто так - з педантичних міркувань про удар у відповідь. Ображати Козерога - значить допомагати йому створити любовний трикутник. Ба більше, іноді представники цього знака таким чином просуваються кар'єрними сходами, поєднуючи приємне з корисним. У відповідь на звинувачення, найімовірніше, ображатимуться ще сильніше - він же робив це все заради підвищення, а це гроші в сім'ю, і дуже шкода, що ви невірно витлумачили його благі наміри.

  • Водолій

Ще один представник зодіакального кола, який зраджує заради емоцій - це повітряний Водолій. Парадокс, але отримавши потрібні емоції та відчуття, він навіть не буде нічого заперечувати, хоча й звик у житті мислити раціонально. Саме тому важливо усвідомити, що якщо Водолій зраджує, значить, готовий розлучитися і піти, причому, не до того, з ким зраджував, а взагалі в третю сторону. Таким чином Водолій дає зрозуміти, що утримати або обвести навколо пальця його не можна - він сам господар своєї долі та своєї поведінки.

Читайте також: 

Успішна спецоперація на Закарпатті: спецпризначенці КОРДу пов'язали баригу, який тікаючи ледь не покалічив поліцейських (ФОТО, ВІДЕО)

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська