1. Новини Закарпаття
 2. >

Сироватка з гіалуроновою кислотою: цілюща волога та антивіковий догляд

12.03.2024 13:55 Суспільство

Гіалуронова сироватка для обличчя – це концентрований косметичний продукт для інтенсивного зволоження шкіри.

Гіалуронова сироватка для обличчя – це концентрований косметичний продукт для інтенсивного зволоження шкіри.

Гіалуронова кислота належить до класу полісахаридів. Отримана 90 років тому біохіміками Карлом Мейєром і Джоном Палмером. Кілька десятиліть було витрачено на вивчення властивостей цієї речовини. У 70-ті вона використовується в офтальмології, а на початку 80-х японські компанії першими випускають косметичні засоби на її основі. 


Найкращі сироватки з гіалуроновою кислотою можно замовити, перейшовши за посиланням https://makeup.com.ua/ua/categorys/1062073/. Вони не тільки нормалізують водний баланс шкіри, але й мають інші корисні можливості:

 • очищують пори від токсинів;

 • вирівнюють рельєф;

 • захищають від температурних перепадів і шкідливого впливу ультрафіолету;

 • підвищують еластичність і пружність;

 • пом'якшують огрубілі ділянки;

 • чинять протизапальну дію;

 • усувають тьмяність і вирівнюють колір;

 • прискорюють загоєння дрібних пошкоджень.

Різні форми та їхні особливості

До складу сироватки гіалуронова кислота входить у двох формах – високомолекулярна та низькомолекулярна. Обидва варіанти забезпечують зволоження, але діють по-різному. Низькомолекулярна форма має невеликі молекули, проникає всередину шкірних шарів і доставляє туди інші інгредієнти. Спільними зусиллями вони не тільки підтримують нормальний водний баланс, а й уповільнюють процеси старіння, знімають запалення, підвищують місцевий імунітет.


Високомолекулярна форма через молекули великого розміру не може проникати глибоко, але успішно працює на поверхні покривів. Вона утворює найтоншу, невідчутну плівку та перешкоджає втратам вологи, що міститься в глибоких шарах шкіри. Ця форма також розгладжує рельєф, прискорює загоєння ушкоджень, має антибактеріальну дію.


Сироватки для обличчя з високомолекулярною й низькомолекулярною гіалуроновою кислотою заслужили чимало позитивних відгуків. Завдяки поєднанню поверхневого та глибинного зволоження, вони забезпечують виражений антивіковий ефект. Мультирегіональний інтернет-магазин MAKEUP пропонує великий вибір таких продуктів.

Навіщо нам стільки вологи


Сьогодні так багато говорять і пишуть про необхідність регулярного зволоження покривів, що з'явилося чимало скептиків, які сумніваються в доцільності такого догляду. Дійсно, ми п'ємо воду, вмиваємося, використовуємо зволожувачі повітря. Здається, що нашій шкірі вологи вистачає. Але все не так просто. 


Перші ознаки зниження гідратації проявляються у 25 років. Але протягом ще 10 років цей показник залишається достатнім для підтримання нормального рівня еластичності та пружності. Тому з 25 до 35 доцільним є поверхневе зволоження, яке забезпечує сироватка з високомолекулярною гіалуроновою кислотою. У деяких випадках такі продукти застосовуються з 18 років. У 40 років процес старіння покривів помітно прискорюється. З'являються в'ялість, тьмяність, виразні зморшки. Тепер покриви потребують інтенсивної підтримки. Сироватка з високомолекулярною й низькомолекулярною гіалуроновою кислотою поєднує поверхневе та глибинне зволоження та помітно покращує стан вікових покривів.


Незалежно від застосовуваної форми, цей полісахарид підходить для шкіри будь-якого типу, а індивідуальна непереносність зустрічається вкрай рідко. 

Ефективні поєднання

Гіалуронова кислота має поступливий характер і легко уживається з різними речовинами. Розглянемо результативність можливих поєднань з певними інгредієнтами:

 • Ретинол. Перші два тижні застосування зазвичай викликає лущення й почервоніння, відчуття сухості та стягнутості. Спільне використання дозволяє максимально знизити ризик появи побічних ефектів, а також поліпшити текстуру покривів і зменшити глибину зморшків.

 • Вітамін С. Такий тандем успішно справляється з тьмяністю, вирівнює тон, надає легкого блиску, уповільнює раннє старіння, захищає від негативного впливу зовнішніх факторів.

 • Пептиди. Це поєднання забезпечує виражену омолоджувальну дію, підтягує контури обличчя, активізує обмінні процеси, покращує текстуру покривів.

 • Вітамін Е. Така комбінація використовується для зменшення набряклості, усунення слідів втоми, підвищення еластичності та пружності.

Сироватка з гіалуроновою кислотою відмінно справляється з нормалізацією водного балансу, а комбінування цього полісахариду з іншими корисними речовинами дозволяє значно розширити можливості цього продукту.


Читайте також:

Камери усе зафіксували: курйозний випадок в одному з міст Закарпаття "злили" у мережу (ВІДЕО)