1. Новини Закарпаття
  2. >

Пологи "на колесах" по підручнику: у кареті швидкої народилася чудова дівчинка (ФОТО)

12.03.2024 10:41 Суспільство незвичайно

Курйозний випадок трапився в одному з регіонів області.

Курйозний випадок трапився в одному з регіонів області.

Сьогодні нічна доба чергування бригади № 1415 розпочалася з виклику на пологи, - інформує 103 Закарпаття.

«У 30-річної мешканки с. Брустури – перейми. Треті пологи» - повідомив диспетчер лінії «103». Вже за кілька хвилин «швидка» біля помешкання породіллі. Перейми – кожної другої хвилини.

«Після огляду, з максимальною обережністю транспортуємо породіллю до медзакладу. Однак, вже на півдорозі – в самому центрі смт. Дубове, - розумію, що доведеться приймати пологи в автомобілі «швидкої», - розповідає фельдшер Ірина КАЛИНЯК. Зупиняємо авто і готуємо все необхідне. Допомагає - водій Василь ВУРСТА. Пологи проходять як по підручнику. Народжується здорова дівчинка. Роблю всі необхідні санітарні та медичні маніпуляції і рушаємо далі – до Тячівської районної лікарні».
За 12 років роботи на «швидкій» у фельдшера Ірини КАЛИНЮК це вже четверті пологи «на колесах». Медик каже, що цього разу, на щастя, все обійшлося без екстриму і ускладнень.
«На жаль, деякі породіллі чекають вдома до останнього. Наприклад, у цієї жінки перейми з’явилися ще ввечері, а «швидку» викликали тільки через 6 годин. Хоча пологи цілком природній процес, але породіллям не вартує нехтувати безпекою як дитини, так і власною, - наголошує фельдшер…» . Дякуємо всім медичним працівникам, які несуть відповідальність за наше здоров'я і діють швидко і професійно в найнеочікуваніших ситуаціях, - йдеться в повідомленні.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорська