1. Новини Закарпаття
  2. >

Коли закінчиться війна в Україні: астролог здивував своїм прогнозом

09.03.2024 23:07 Суспільство

Астролог відповів, коли закінчиться війна Росії проти України.

Астролог відповів, коли закінчиться війна Росії проти України.

Війна Росії проти України не закінчиться 2024 року, але обстрілів поменшає. Перемовин теж не варто чекати цього року.

Про це в коментарі сайту ТСН.ua розповів астролог, хіромант і фахівець системи архітектурного планування Васту-шастра Володимир Бадіян.

“Я би не сказав, що цього року ми десь сильно відступимо назад чи сильно підемо вперед. І не скажу, що в цьому році має закінчитися війна чи будуть перемовини. Це дуже малоймовірно. Якщо і може закінчитися війна, то десь до березня 2025 року, тоді можуть бути перемовини”, — каже Володимир Бадіян.

За словами астролога, скоріше за все, війна закінчиться 2026-2027 року. Але це не буде кінцева точка.

“Це буде якась проміжна точка, бо кінцева точка війни буде 2029 року. Глобальний конфлікт між Росією і Україною, що почався 2014 року, завершиться наприкінці 2029 року. Чим закінчиться — я зараз не можу сказати”, — розповів Володимир Бадіян.

Він каже, що зараз Україна перебуває в самому пікові, в найскладнішому моменті.

“2024 рік для нас найскладніший буде. Самим небезпечним був 2022 рік, а 2024 рік і початок 2025 року будуть трансформаційними для нас. Трансформаційний — це означає зміни, по-перше, в керуванні армією, які вже сталися. Також ми перейдемо на якесь нове озброєння. Воно більше буде нам передаватися, це нас буде рятувати”, — вважає астролог.

Читайте також: Фінансовий гороскоп на тиждень: Ракам - блок фінансових потоків, Левам - покращення матеріального становища 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими