1. Новини Закарпаття
  2. >

"Можливість реалізуватися і бути корисними»: на Закарпатті працює особлива інклюзивна кав'ярня (ФОТО)

09.03.2024 12:59 Суспільство ВАЖЛИВО

У Хустському районі діє інклюзивна кав'ярня, в якій працюють вихованці будинку-інтернату.

У Хустському районі діє інклюзивна кав'ярня, в якій працюють вихованці будинку-інтернату.

Як розповідає "Суспільне Ужгород", ідея відкрити кав'ярню для вихованців Вільшанського будинку-інтернаті належить благодійному фонду “Комітет медичної допомоги на Закарпатті”.

"Така кав'ярня-крамниця була однією наших найдавніших мрій. Ми завжди хотіли тут таку невеличку кав'ярню, яка б презентувала наш заклад, ті вироби, які роблять підопічні закладу і де б вони могли також зближуватися з іншими людьми, які просто проїжджають десь повз десь відпочити або просто по роботі. На даному етапі це просто п'ятеро вихованців, але нашою ідеєю є поступово залучати також й інших вихованців даного закладу, щоб тим самим дати їм можливість реалізувати себе, тому що всі ми працювати і бути корисними і бачити результат своєї роботи", — розповіла координаторка проєктів благодійного фонду “Комітет медичної допомоги на Закарпатті” Леся Левко.

Інклюзивну кав'ярню, в якій працюють вихованці Вільшанського будинку-інтернаті назвали "Косиця". Відкрили її 19 грудня 2023 року, відвідувачів приймають три рази на тиждень.

Читайте також: 

Посилення оборони та контролю: в одному з міст Ужгородщини з'явиться ще один блок-пост

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська