1. Новини Закарпаття
  2. >

Електронний кабінет військовозобов'язаних: коли доведеться поновити дані

08.03.2024 14:03 Суспільство ВАЖЛИВО

У новому законопроєкт про мобілізацію є норма про те, що протягом 60 днів після набрання чинності, всі військовозобов'язані громадяни мають поновити свої дані в ТЦК.

У новому законопроєкт про мобілізацію є норма про те, що протягом 60 днів після набрання чинності, всі військовозобов'язані громадяни мають поновити свої дані в ТЦК.

Про це розповів заступник голови комітету Ради з питань нацбезпеки Єгор Чернєв. 

"Одним з варіантів поновлення, актуалізації своїх даних якраз і є таки через використання електронного кабінету. І тому тут прив'язуватися до 60 днів після набрання чинності цим законом досить складно, тому що незрозуміло, коли буде електронний кабінет, щоб просто не було ситуації, за якою людина має виконати закон, але не може це зробити через те, що електронного кабінету немає. Є певна колізія, я думаю, що ми це також будемо ще врегулювати вже у сесійній залі", – зазначив Єгор Чернєв в інтерв'ю Українським новинам.

Крім того, нардеп зазначив, що зараз в комітеті триває дискусія навколо норми про демобілізацію. 

"Остаточної позиції комітету ще немає. Якраз ось цей блок ми відклали на потім, щоб отримати роз'яснення Міністерства оборони та ЗСУ, а також зібрати всі пропозиції, які є від наших колег-депутатів. Є міркування щодо необхідності диференціювати терміни демобілізації залежно від того, де проходить служба бійця — на передовій чи у тилу. Будемо проробляти це питання.  Але погодити точний строк служби може тільки Генеральний Штаб, який точно знає свої потреби по мобілізації та можливості по демобілізації", – каже Чернєв. 

Читайте також: Блокування рахунків ухилянтам: у ВР розглядають нове покарання 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими