1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Зловмисниця біля хат: закарпатців тероризує руда напасть

612
Суспільство Новини Перечина

В одному з районів забили на сполох через рудого зловмисника.

Зловмисниця біля хат: закарпатців тероризує руда напасть

У селах Перечинщини люди у паніці через візити лисиці. Хижак наближається до місцевих обійсть й викрадає пернатих.

Про актуальну проблему розповідають мешканці Туря-Реметівської ОТГ. За словами господарів, лисиця за останній період поґаздувала у багатьох курниках, залишивши на місцях злочину одне пір'я.

Візити рудої зловмисниці у селах громади фіксують не вперше. Люди пригадують, як майже два роки тому хижачку зловили  в обійсті серед білого дня. Лисицю впіймали в одному з обійсть Туря-Ремети.

- Була дуже страшна, вся облізла. В білий день її зловили в дворі, — відзначає пані Ірина. - Чоловік забив вилами. Перед цим у людей пропало багато птиці. В когось кури потягла, в одних гусей і курчат, люди бідкались на нашій вулиці, як у них пропадають пернаті, — розповідає очевидиця.

Наразі лисиця вже більше тижня полює в селі й краде пернатих, розповідають жителі. Хижака було помічено днями на вулиці Березневій. Боячись апетиту голодного звіра, люди надійніше зачиняють пернатих в сараях на ніч й пильнують птицю у білий день.

- Три дні підряд мої кури у стайні, лишка у нас ходить, боюсь випускати на вулицю, — каже пані Марія. - В сусідів уже поїла курей. Хтозна, чи скажена, чи просто голодна і гоститься живністю від людей, але біда. Раз вже занюхала птицю, то буде тут полювати доки їй не надоїсть, — каже Марія.

Читайте також: "Якийсь новий вид, кусають людей": що за напасть морочить голови жителям регіону та пробирається в їхні оселі? (ФОТОФАКТ)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber