1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 4 березня для всіх знаків зодіаку: який сюрприз підготували зірки

03.03.2024 23:50 Суспільство Лайт

Під впливом енергій дня навіть добрі та шляхетні люди можуть продемонструвати негативні якості характеру, які притаманні їм тією чи іншою мірою.

Під впливом енергій дня навіть добрі та шляхетні люди можуть продемонструвати негативні якості характеру, які притаманні їм тією чи іншою мірою.

Тому необхідно скоротити спілкування з тими, хто навіть потенційно може завдати нам моральної травми, а то й зовсім дистанціюватися від них. 

Овен

Не відступайте від наміченого раніше – як професійного, так і життєвого – курсу, тактика "крок вперед і два назад" представникам вашого знака категорично не підходить завжди, а сьогодні – особливо.

Телець

Спілкуватися сьогодні – звісно, якщо таке буде можливим – бажано лише з приємними людьми, розмови з іншими краще перенести на завтра – зрештою, один день нічого не вирішує.

Близнята

До професійної пропозиції, яка на перший погляд здасться дуже вигідною, необхідно поставитися з обережністю: найімовірніше, вона виявиться аналогом горезвісного сиру, який можна знайти в мишоловці.

Рак

День, коли під ударом перебувають стосунки з найближчою і коханою людиною: щоб не посваритися з нею, необхідно виявляти максимум терпіння і, що особливо важливо, такту та дипломатичності.

Лев

Будь-яке необережне – необдумане – зауваження на адресу когось з оточення може коштувати вам добрих стосунків з цією людиною, тому краще притримати свою думку.

Діва

День, незважаючи на початок робочого тижня, сприятливий для вашої улюбленої справи – наведення ладу в оселі: особливо важливо позбутися речей, якими ви давно не користуєтеся.

Терези

Критика, яка сьогодні може пролунати на вашу адресу, виявиться неприємною, але відхрещуватися від неї не варто: навпаки, взявши її до уваги, ви виправите зроблені помилки, покращивши своє життя.

Скорпіон

Не варто вступати в суперечки з керівництвом, навіть якщо ви цілком впевнені, що правда – на вашому боці: воно може затаїти на вас злість, не варто до цього доводити.

Стрілець

Вчинок когось зі знайомих може змінити ваше ставлення до нього: не варто засмучуватися з цього приводу – добре, що він розкрив себе зараз, а не пізніше – у критичний для вас момент.

Козоріг

Бажання стати на бік однієї зі сторін конфлікту, кожна з яких є членом вашої сім'ї, може призвести до того, що на вас – на превеликий жаль – образяться всі.

Водолій

Ділові переговори, навіть якщо ви запланували їх на цей день заздалегідь, краще відкласти: однаково досягти згоди вам не вдасться, а ось витратити час задарма, а заразом і посваритися з партнерами – цілком.

Риби

Велика ймовірність, зовсім того не бажаючи, образити когось із близьких вам людей, тож перш ніж щось сказати, порахуйте до десяти – можливо, ви сформулюєте свої слова інакше.

Читайте також: Хитрі, розумні, живучі і дуже небезпечні: закарпатці рятуються ультразвуком і травами від набридливих істот 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська