1. Новини Закарпаття
  2. >

В екстремальних умовах: 36-річна закарпатка народила восьму дитину (ФОТО)

03.03.2024 21:54 Суспільство незвичайно

Учора, 2 березня, 36-річна жителька Хустського району, що на Закарпатті, народила свою восьму дитину просто в машині швидкої допомоги.

Учора, 2 березня, 36-річна жителька Хустського району, що на Закарпатті, народила свою восьму дитину просто в машині швидкої допомоги.

Про це повідомили співробітники обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

"Сьогодні, о пів на дванадцяту бригада №1005 отримала виклик на пологи у важкодоступний район, розташований за 1,5 км від населеного пункту Горінчеве", – йдеться у повідомленні.

За словами медиків, до місця проживання майбутньої мами, у селище Ділок, було неможливо дістатися автомобілем швидкої. Але це не завадило фахівцям подолати цю відстань пішки з усім необхідним обладнанням і ношами.

До того ж, за зізнанням медиків, вони розуміли, що в жінки восьмі пологи, тож велика ймовірність швидкого розвитку подій.

Коли дісталися до породіллі, одразу ж поклали її на ноші та рушили до медичного автомобіля. Дорогою контролювали стан пацієнтки та намагалися транспортувати обережно і швидко.

Як розповіли медики, у цьому процесі допомагав і чоловік породіллі. Удвох із водієм вони взялися за ноші, щоб полегшити ношу фельдшерам.

"Але між селами Горінчеве та Липецькі Ворота стало зрозуміло – дитина не чекатиме. Зупинили авто та прийняли пологи", – пишуть медики.

За їхніми словами, хлопчик народився з обвиттям пуповиною. Професіонали зробили все, що належить у таких випадках. А потім поклали новонародженого мамі на груди й поїхали до лікарні.

За словами медиків, новонароджений разом із мамою був швидко та безпечно доставлений до Хустської районної лікарні. Щасливі батьки та дитина почуваються чудово завдяки неймовірній роботі бригади екстреної медичної допомоги.

Читайте також: Грайливі, милі, дуже допитливі, але хижаки: кадри весняного пробудження закарпатських ведмедів розчулили мережу (ФОТО, ВІДЕО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими