1. Новини Закарпаття
  2. >

“Завис у небі і не рухався”: над Україною помітили невідомий об'єкт (ВІДЕО)

02.03.2024 23:31 Суспільство незвичайно

В мережі обговорюють відео зняте українськими військовими над зоною бойових дій.

В мережі обговорюють відео зняте українськими військовими над зоною бойових дій.

Українські військові зафіксували над зоною бойових дій невідомий об'єкт, який завис у небі і не рухався. Імовірно, це був міраж або ж дрони, однак кадри спантеличили багатьох.

Їх зняли бійці 406-го батальйону у лютому за допомогою квадрокоптера "тепловізійного бачення", пише Daily Mail. Зазначається, що об'єкт був теплішим, ніж навколишнє середовище, хоча червоне "повідомлення про помилку" на інтерфейсі управління безпілотника залишає ключові деталі нез'ясованими.

Представник компанії-виробника дронів Mavic DJI повідомив виданню, що, хоча він не може відповісти точно, але, ймовірно, причина загадки – помилка в обладнанні.

Водночас скептики у мережі припускають, що зображення на відео – це явище міражу, відомого як "Фата Моргана". Воно виникає, коли шар теплого повітря на більшій висоті і нижній шар холодного повітря створюють "атмосферний канал", який заломлює або викривляє світло, створюючи повітряні відображення.

"Це може бути просто оптичною ілюзією знімання чогось на водоймі", – зазначили користувачі.

Читайте також: Водяний монстр: чорний змій живе в озері на Берегівщині (ВІДЕО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська