1. Новини Закарпаття
  2. >

Вони мстиві та злі: астрологи назвали найнеприємніші знаки Зодіаку

02.03.2024 20:03 Суспільство Лайт

Народжені під цими сузір’ями досконало володіють мистецтвом роздратування оточуючих.

Народжені під цими сузір’ями досконало володіють мистецтвом роздратування оточуючих.

Деякі знаки Зодіаку славляться своїм поступливим характером, винахідливістю і розвиненою комунікабельністю. Інших вирізняють прагнення до кар'єрних вершин і нескінченного заробітку грошей, пише МЕТА.

Але є й такі представники зодіакального кола, з якими хочеться взаємодіяти якомога менше. Астрологи перерахували найнеприємніші знаки Зодіаку з дивовижним талантом дратувати всіх навколо.

І першими в переліку опинилися Скорпіони. Їх езотерики вважають володарями занадто стійкої психіки, яка не дає їм роздивитися потреби та відчути почуття інших людей.

Вони запросто зроблять боляче навіть близьким друзям, адже в них геть відсутнє розуміння особистих кордонів, а рівень емпатії залишає бажати кращого.

Ще хвилину тому вони можуть радісно пурхати в турботливих клопотах про партнера, а вже за мить перетворюються на справжніх монстрів.

Другим не найприємнішим знаком названо Козерогів. Варто комусь затьмарити їхні власні інтереси або зазіхнути на їхню свободу, як із них починають виходити цілі водоспади злих слів і непривабливих вчинків.

Якщо в народжених під цим символом людей день видався не найкращим чином, то бажано зберігати безпечну від них дистанцію, щоб не наразитися на потоки скарг на життя або агресії.

Третіми в переліку розташувалися Леви, які нерідко вдаються до помсти для усунення суперника. На жаль, під категорію їхнього несподіваного супротивника можуть потрапити найдобродушніші люди, які й гадки не мають про небезпеку, яка наближається.

Леви на дух не переносять навіть конструктивної критики, тому надовго запам'ятають ваші слова про їхні професійні промахи або інші недоліки.

Читайте також: Астрологи назвали знаки зодіаку, які народжені для бою 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська