1. Новини Закарпаття
  2. >

Новий законопроєкт про мобілізацію: чи видаватимуть повістки чоловікам за кордоном

01.03.2024 21:56 Суспільство ВАЖЛИВО

Військовозобов’язані українські чоловіки за кордоном не отримуватимуть повістки, але зможуть скористатись електронним кабінетом та дистанційно оновити персональні дані.

Військовозобов’язані українські чоловіки за кордоном не отримуватимуть повістки, але зможуть скористатись електронним кабінетом та дистанційно оновити персональні дані.

Про це повідомив в інтерв’ю “РБК-Україна" член комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, народний депутат Федір Веніславський.

За його словами, наразі не існує механізму, за допомогою якого військовозобов’язаним чоловікам за кордоном могли би вручати повістки.“Ми надаємо можливість через засоби або телефонного зв'язку, або через електронний кабінет отримати відповідний військово-обліковий документ або уточнити свої дані", – зазначив нардеп.

Веніславський також наголосив, що у новому законопроєкті залишили можливість реєстрації в електронному кабінеті як право, а не як обов'язок. 

“Ми залишили можливість особам, що проживають за межами України, скористатися електронним кабінетом для дистанційного оновлення даних без в'їзду на територію України, оскільки потім виникне проблема з можливістю їх виїзду", - наголосив він.

Такою можливістю, за словами нардепа, можуть скористатися студенти, які перебувають на навчанні за кордоном, і чоловіки, які переїхали за кордон ще до початку повномасштабної війни.

Читайте також: За 3 тисячі доларів він став румуном: українець хотів незаконно перетнути кордон (ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська