1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатці будують "фортеці" для наших військових на Запоріжжі: оборонні позиції України посилюються

29.02.2024 15:10 Суспільство ВАЖЛИВО

Закарпаття будує фортифікаційні споруди в Запорізькій області, - Віктор Микита.

Закарпаття будує фортифікаційні споруди в Запорізькій області, - Віктор Микита.

За дорученням Президента України в прифронтових та прикордонних регіонах активно продовжується робота з нарощення бойових можливостей оборонних рубежів, - повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. - Щодня посилюються оборонні позиції України.

Фортифікаційна споруда — «укріплення», а також оборонна спорудамісце, територія з оборонними спорудами»Це будівля, потужні мури, ріввал, високі вежі або щось подібне, яке було збудовано або споруджено з метою полегшення оборони ділянки місцевості. Зведення оборонних споруд називають фортифікаційним мистецтвом. Укріплення, як правило, оснащене тією чи іншою артилерією або іншою вогнепальною зброєю. Місце з постійними укріпленнями називають фортецею

Будівельники й інженери з нашого краю разом з технікою в цілодобовому режимі попри постійні атаки ворога будують лінію оборони та військові інженерно-технічні споруди, облаштовують системи загороджень тощо.

"Дякую кожному фахівцю, який зараз у надскладних умовах допомагає посилювати захист нашої України!", - йдеться в повідомленні. 

Читайте також: 

Росія збирається використати ядерну зброю: Путін заявив про "знищення цивілізації"