1. Новини Закарпаття
  2. >

Коли закінчиться війна?: екстрасенс озвучив новий прогноз та назвав рік, коли війни вже не буде

23.02.2024 22:55 Суспільство

Також таролог розповів чи зможе Україна повернути свої землі.

Також таролог розповів чи зможе Україна повернути свої землі.

Екстрасенс Валерій Шатилович поділився новим прогнозом, коли закінчиться війна в Україні. Він назвав рік припинення бойових дій та розповів, чи зможе українська армія повернути окуповані росіянами території.

Усіх українців турбує питання "коли закінчиться війна". І власними прогнозами з цього приводу часто діляться ясновидці, астрологи та екстрасенси. Їхні передбачення відрізняються, але всі вони впевнені, що одного дня Україна все ж таки здобуде перемогу над Росією. З цим погоджується і Валерій Шатилович.

В одному зі своїх нових прогнозів екстрасенс назвав рік, коли закінчиться війна. За його словами, бойові дії почнуть вщухати вже 2025 року.

"У 2026 році вже не бачу війни, тут бачу людей, які радіють, хлопають у долоні, але в повітрі ще є запах війни. Це може бути, що якісь території ще не будуть звільнені або якісь локальні конфлікти ще продовжуватимуться" ", - зазначив Шатілович.

Щодо деокупації українських земель, екстрасенс вважає, що ЗСУ зможуть звільнити від росіян Запорізьку та Херсонську області. Майстер таро впевнений, що українські захисники мають сили і можливість очистити від окупантів і Донецьку область, хоча на це потрібно більше часу. Луганська область також повернеться під контроль України, але її визволення буде тяжким.

Читайте також: Кінець війни та перемога: карпатські мольфари зробили прогноз щодо російсько-української війни (ВІДЕО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!