1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатська митниця потребує кадрового оновлення: які перспективи для молоді?

23.02.2024 09:46 Суспільство Актуально

Легкий старт молодим держслужбовцям пропонує Закарпатська митниця.

Легкий старт молодим держслужбовцям пропонує Закарпатська митниця.

Зацікавлені студенти юридичного факультету, спеціальності «Право», Ужгородського національного університету прослухали ознайомчу лекцію про державну службу в митних органах та про діяльність Закарпатської митниці. Відчутний інтерес проявили саме студенти-бакалаври, оскільки їм надається можливість, як проходити практику у територіальних органах Державної митної служби, так і працевлаштовуватися.

Окрім цього, у межах співпраці - підписаного меморандуму між Державною митною службою та УжНУ, запланована й спільна освітньо-наукова діяльність.

Варто зазначити, що слухачі активно задавали запитання спікерам – про діяльність територіальних митних органів, про відповідальність за порушення митних правил, уточнювали положення Митного кодексу України. Однак, цікавилися й розміром посадового окладу, графіком роботи та умовами проходження ознайомчої практики і стажування.

Загалом, були раді жвавій дискусії та можливості поспілкуватися з представниками Закарпатської митниці.

Про перспективи молодих спеціалістів, можливості кар’єрного зростання та наявність вакантних посад у Закарпатській митниці студенти дізналися від керівниці управління по роботі з персоналом Алли Скрипко.

«Наразі Закарпатська митниця потребує кадрового оновлення: нового бачення, нових сил, нових вагомих досягнень та змін у напрямку до покращення ефективності митної системи» - каже в.о. заступника начальника Закарпатської митниці Василь Татош.

Він зазначив, що для молодих фахівців це чудова можливість швидкого та якісного старту в роботі. За його словами, саме вони можуть на власному прикладі, своїми діями показати – якою хоче бачити молодь свою державу та державну службу зокрема.

Присутнім було запропоновано завантажити онлайн- ресурс «Митниця в смартфоні» https://zk.customs.gov.ua/, де б вони могли ознайомитися з усією інформацією, яка їх додатково цікавить. Через цей додаток можна дізнатися і про наявність вакантних посад, заповнити та відправити анкету https://zk.customs.gov.ua/pratsa_v_mytnyci

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

Читайте також: Сирський взявся за "хитрих" військових: одні й ті самі не можуть постійно воювати, поки інші "прикомандировані"