1. Новини Закарпаття
  2. >

Моторошна історія, що сповнена містики: таємниче зникнення дівчини з Закарпаття розплутали екстрасенси (ВІДЕО)

20.02.2024 11:48 Суспільство незвичайно

20-річна дівчина з Виноградова безслідно зникла, її тіло знайшли пізніше. Однак, що насправді сталося того дня ніхто так і не зміг пояснити.

20-річна дівчина з Виноградова безслідно зникла, її тіло знайшли пізніше. Однак, що насправді сталося того дня ніхто так і не зміг пояснити.

Моторошна історія, що трапилася на Виноградівщині з юною дівчиною стала темою гучного розслідування, всі подробиці у програмі Слідство ведуть екстрасенси.

На красуню Ренату завжди заглядалися хлопці в її рідному місті. Проте дівчину кавалери не цікавили, адже вона сумлінно вчилася.

Навесні 2009 року вона готувалася до іспитів, коли вирішила трохи прогулятися та відпочити. Відтоді дівчину більше ніхто не бачив.

В проєкті Слідство ведуть екстрасенси слідчі розповіли, що вже через три тижні мали підозрюваних – хлопців, з якими в той день проводила час Рената.

А майже через рік знайшли і тіло дівчини. Точніше скелет молодої панянки, на якому був одяг Ренати. Чи була це дійсно вона? Чи дійсно троє хлопців, що вчинили наругу над Ренатою, позбавили її життя та викинули в бурхливу річку?

Це зʼясували медіум Анна Гальєрс і ясновидець Сергій Колесніченко у проекті  Слідство ведуть екстрасенси.

Читайте також: Невидимий убивця полює на людські життя: на Закарпатті вдалося відвернути трагедію