1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатська митниця запрошує до своєї команди молодь: що пропонують юним закарпатцям?

14.02.2024 11:25 Суспільство Актуально

У рамках меморандуму про співпрацю, який уклала Державна митна служба України з Ужгородським національним університетом, посадові особи Закарпатської митниці провели зустріч із студентами економічного факультету УжНУ.

У рамках меморандуму про співпрацю, який уклала Державна митна служба України з Ужгородським національним університетом, посадові особи Закарпатської митниці провели зустріч із студентами економічного факультету УжНУ.

 Знайомив зацікавлену молодь із основами митної справи в.о.заступника начальника Закарпатської митниці Василь Татош. Він  розповів присутнім про основний напрямок діяльності, безпосередньо про роботу митника, про новітні способи митного контролю та про успішну  співпрацю Держмитслужби з міжнародними партнерами. Меморандум дозволяє зокрема і проходити виробничу практику на базі територіальних органів Державної митної служби та заохочує до наукової діяльності.  Тож Василь Татош закликав зацікавлених студентів обирати саме митну тематику для написання курсових та дипломних робіт, відтак підсилювати знання нормативно-правової бази.

Начальниця управління персоналом Закарпатської митниці Алла Скрипко розповіла студентам про особливості стажування у структурних підрозділах  митниці, практичну підготовку та про перспективи  в роботі, які наразі відкриваються вмотивованим, активним молодим людям. Посадовиця зазначила, що саме з них, у майбутньому, формуватиметься кадровий потенціал Держмитслужби. Присутнім було запропоновано ознайомитися з інформаційним застосунком «Митниця в смартфоні», де кожен бажаючий зможе отримати відповіді на запитання, зокрема дізнатися і про наявність вакантних посад та заповнити одразу анкету.

Вже на зустрічі із викладачами та деканом економічного факультету  УжНУ були досягнуті домовленості, щодо визначення чітких орієнтирів у співпраці та конкретних подальших дій щодо залучення молоді до проходження державної служби в Закарпатській митниці. Найпроблемнішим питанням для педагогів виявилося саме проходження виробничої практики студентів. Вони висловили сподівання, що завдяки підписаному меморандуму,  стажування у структурних підрозділах митниці  стане доступнішим, і в результаті -  успішним для обох сторін.

Також обговорили і академічну співпрацю: можливість проведення гостьових лекцій посадовими особами митниці, внесення фахових рекомендацій у освітню програму для спеціальності «Митна справа та оціночна діяльність», визначення актуальної тематики для наукових робіт бакалаврів та магістрів, тощо. Найближчим часом будуть організовані ознайомчі екскурсії у пунктах пропуску Закарпатської митниці для зацікавлених студентів.

Оскільки Держмитслужба та УжНУ зацікавлені у продуктивній співпраці, то незабаром такі ж зустрічі будуть організовані для студентів юридичного факультету та міжнародних економічних відносин.

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

Читайте також: Двоє дивом врятувалися, один трагічно загинув: тікаючи за кордон в пошуках кращого життя чоловік знайшов свою смерть (ФОТО)