1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

У світі з'явилась нова зброя, здатна змінити хід війни: що це означає для України?

214

Досі створити таку систему РЕБ нікому не вдавалося.

У світі з'явилась нова зброя, здатна змінити хід війни: що це означає для України?

У світі з'явилась нова військова технологія, здатна зробити велетенський внесок у перемогу в будь-якій війні. Йдеться про нову зброю, створену китайськими вченими, яка призначена для вдосконалення методів радіоелектронної боротьби.  

У світі з'явилась нова зброя, здатна змінити хід війни - today.ua

Про це повідомляє видання scmp.

Радіоелектронна боротьба (РЕБ) – це система протидії електронним засобам супротивника. Вона вносить перешкоди у передавання радіосигналу, чим унеможливлює зв'язок радіокерованих моделей із радарами та навігаційними засобами, які керують цими моделями. Завдяки РЕБ їх вдається збити з курсу і приборкати.

Отже, група учених із Піднебесної під керівництвом професора Ян Кая з Пекінського технологічного інституту створила систему, яка здатна відстежувати всі електромагнітні сигнали супротивника у широкому діапазоні та у режимі реального часу.

Досі створити таку систему РЕБ нікому не вдавалося через надто великі обсяги даних, які вона має аналізувати у бойових умовах в режимі онлайн. Але тепер така зброя, а вірніше антизброя, є.

У світі з'явилась нова зброя, здатна змінити хід війни

За словами професора Ян Кая, створена ними система дуже енергоощадна, високопродуктивна і водночас має невеликі габарити. Вона здатна охопити частоти аж до гігагерцового діапазону, який використовується радіолюбителями, а також супутниками Starlink Ілона Маска. Завдяки своїй універсальності вона здатна відстежити сигнал супротивника навіть у тому випадку, якщо він раптово змінив його частоту.

Сьогоднішня війна, попри велике значення прямих бойових зіткнень армій супротивників, також має велику технічну складову. Експерти кажуть, що тепер війну може виграти той, хто краще технічно оснащений, у тому числі й радіокерованою зброєю, а також РЕБ. Отже зброя, створена китайськими ученими, здатна змінити хід війни, або принаймні дуже сильно на нього вплинути.

Читайте також: У Сухопутних військ ЗСУ новий командир: указом Президента сьогодні призначено Олександра Павлюка (ФОТО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber