1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Астрологи назвали жінок за знаком Зодіаку, які роблять чоловіківіз невдах переможцями

142

Народжені під цими сузір’ями жінки можуть кардинально змінити життя чоловіків.

Астрологи назвали жінок за знаком Зодіаку, які роблять чоловіківіз невдах  переможцями

Для одних чоловіків вони стають музами, для інших виразками, інформує Ukr.Media.

Але якщо серйозно, то дійсно жінки надихають на те, щоб творити, чогось домагатися. Напевно, у кожного чоловіка так чи інакше є своя муза. Дочка, дружина, просто кохана, мати, чи може бути просто знайома.

Це не важливо. Важливо те, що іноді самі того не знаючи, вони стають тими, хто дарує нам натхнення. Допомагають ставати краще, сильніше, успішніше.

Власне про таких муз і буде ця добірка.

Жінка — Телець

Хтось може погодиться хтось ні, але представниці цього знаку вміють надихати і мотивувати. У запалі звичайно мотивують довго, з почуттям, з толком і не повторюючись... Але ми про інше.

Представниці цього знака не роблячи нічого особливого, примудряються зачепити. При цьому вони нічого такого спеціально не роблять. Просто залишаються собою. І цього більш ніж достатньо.

Але це далеко ще не все. Адже жінка — Телець вміє слухати та чути, дати слушну пораду чи конструктивну критику. Вона називатиме речі своїми іменами, навіть якщо це буде грубо, неприємно, зачіпати ваше его.

Але при всьому цьому реально розумієш що вона мала рацію, каже справу і варто прислухатися якщо хочеш результатів. При цьому Телець якимось незбагненним чином примудряється зарядити на результат, надихнути. І ось ви самі уже дивуєтеся тому, як все виявляється просто і легко виходить.

Жінка — Водолій

Водолій — жінка генератор, ідей, емоцій іноді головного болю... Але що не можна відібрати в неї так те, що вона дійсно примудряється надихати.

Немов перші весняні промінчики сонця вона дарує радість, ураган ідей та вражень. Щоправда, розгін до сонячного удару відбувається зі швидкістю світла, але це вже деталі.

Адже саме ці емоції що вона дає, роблять життя цікавим, барвистішим.

Але перейшовши від емоцій до реальності, хочеться відзначити, що ідеї представниці цього знака відрізняються практичністю. Вона ненароком часом примудряється видавати геніальні ідеї для бізнесу. Або теми для написання різноманітних добірок... Ну чи просто допомагає подивитися під іншим кутом на щось уже знайоме.

Жінка — Рак

Мабуть, без цього знака добірка була б не повною. Тому що саме ці представниці зодіакального кола відрізняються тим, що вміють надихати на повну.

Я не знаю, в чому тут справа. Якщо з попередніми представницями було зрозуміло, то з жінкою — Раком не дуже. Так емоції, так ідеї, але є щось ще. Якась особлива енергетика.

Інакше просто не можу це пояснити. Бо якось дуже тихо і непомітно жінка — Рак вселяє впевненість. Якщо треба вона зробить великі очі, як кіт із Шрека.

І ось ти вже дивним чином заспокоївся, задумався про те, що можеш зробити. Замість того, щоб полоскати собі мозок з приводу чергової невдачі. У цей момент вона тебе вже підбадьорює... У результаті звідкись з'являються натхнення і сили.

Жінка — Лев

Ця особа у чомусь схожа з Водолієм. Але водночас крім генерації ідей, жінка — Лев перша хто встане з вами поруч якщо треба щось робити.

Вона ж буде тією людиною, яка скаже: "Досить, пішли відпочивати." Або коли гризе сумнів скаже щось на кшталт "Давай спробуємо, може чого і вийде."

До того ж вона буде тією людиною, яка буде на вашій стороні, коли трапляться неприємності.

Щодо натхнення, то Левиця заражає своїм прикладом. Дуже важко залишитися стороннім спостерігачем коли вона сміється і каже: "Та пофіг! Прорвемося!"

Читайте також: Астрологи назвали знаки Зодіаку, які заручаться в лютому 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber