1. Новини Закарпаття
  2. >

Медики рятували дитину, а рятувальники медиків: на Закарпатті через негоду лікарі змушені їхати на виклик на пожежному авто (ФОТО)

08.02.2024 11:00 Суспільство незвичайно

«Швидка» по дорозі на виклик застрягла в глибокому снігу, для того щоб дістатися до хворого немовляти лікарям довелося залучати фахівців ДСНС.

«Швидка» по дорозі на виклик застрягла в глибокому снігу, для того щоб дістатися до хворого немовляти лікарям довелося залучати фахівців ДСНС.

Випадок стався сьогодні вночі, у селі Герцевці, що на Мукачівщині. До медиків поступило повідомлення, що у немовляти 8 місяців піднялась висока температура.

Диспетчер скеровує на виклик бригаду №700, пише КНП "Закарпатський центр екстреної медичної допомоги".

"Однак, на півдорозі до села «швидка» застрягла в глибокому снігу. Довелось викликати на допомогу рятувальників ДСНС. Потужне пожежне авто витягнуло із снігової пастки медичний транспорт і рятувальники доставили медиків до місця призначення вже своєю високопрохідною машиною", - йдеться у повідомленні.

Лікар та фельдшер, оглянули маленьку пацієнтку і провели всі необхідні діагностичні маніпуляції, медикаментозно знизили температуру і вже у стабільному стані, разом з мамою на рятувальному авто ДСНС, доставили їх до «швидкої», а потім, медичним транспортом - до обласної дитячої лікарні в м. Мукачево.

Читайте також: Закарпатець сплатить понад 58 тисяч гривень штрафу за свої "пригоди" на дорозі: поліцейські "оформили" чоловіка по повній (ФОТО)