1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«АВЕ Виноградово» звернулось до місцевих жителів з важливою інформацією

07.02.2024 16:37 Суспільство

ТОВ «АВЕ Виноградів» інформує про встановлення плати за абонентське обслуговування на послугу з управління побутовими відходами

ТОВ «АВЕ Виноградів» інформує про встановлення плати за абонентське обслуговування на послугу з управління побутовими відходами

Відповідно до п.11 ч.1 ст.1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами внесеними відповідно до Закону №1060) та постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньо будинкових систем про надання комунальних послуг», ТОВ «АВЕ Виноградово»  з 01.02.2024 року встановлено плату за абонентське обслуговування на послугу з управління побутовими відходами у розмірі 5-грн. 56 коп. на місяць.

Плата за абонентське обслуговування нараховуватиметься щомісячно, у фіксованому розмірі, з розрахунку на один особовий рахунок не залежно від кількості проживаючих.

Початок і закінчення розрахункового періоду для розрахунку за платою за абонентське обслуговування завжди збігаються з початком і закінченням календарного місяця відповідно.  

Нагадуємо, що плата за абонентське обслуговування – це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних  з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку, а також за виконання  інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням абонентів.

Додатково повідомляємо, що дані витрати не включено до розрахунку діючих тарифів на послугу з управління побутовими відходами.

За довідковою інформацією просимо звертатись за номером телефону: 0504306400 або за адресою: м.Виноградів , вул. Вакарова,18.

Читайте також: На Виноградівщині не буде світла: які вулиці залишаться без електропостачання 8 лютого 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими