1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Прекрасні й дикі: на Закарпатті зафіксували неймовірне явище (ФОТОФАКТ)

06.02.2024 11:21 0 Суспільство
 

Чарівна природна краса Національного природного парку «Синевир» завжди привертає увагу природолюбів та шанувальників дикої природи.

Парк є одним з таких місць, де кожна пора року має свою унікальність і чарівність. Зима в цьому чарівному місці — час, коли косулі, одні з найбільш непересічних мешканців цих мальовничих куточків, розпочинають свою власну одісею в пошуках їжі. 


Пишуть на сторінці Національного природнього парку "Синевир".

 Косулі (Cervidae) — це чудові тварини, які часто асоціюються з лісовими місцевостями. У парку, де різноманіття рослинного світу багате і різноманітне, косулі відіграють важливу роль у балансі екосистеми.


Проте з приходом зими, коли сніг вкриває ліси та галявини парку, косулі змушені шукати нові джерела їжі. Природні ресурси стають менш доступними, і це змушує цих дружніх тварин виходити на околиці населених пунктів та туристичних локацій, щоб знайти собі їжу, - діляться працівники Нацпарку. 

Хоча косулі, як правило, уникають контакту з людьми, зимова потреба у харчуванні примушує їх приближатися до сільських поселень та місць, де є можливість знайти їжу.
Тому важливо забезпечити їм сприятливі умови і зберегти природне середовище, де вони можуть існувати і розвиватися без перешкод.


Читайте також:  Вся Тячівщина "на вухах": до обійстя закарпатки ввірвалися двоє зловмисників (ВІДЕО)