1. Новини Закарпаття
  2. >

Навчальні заклади Закарпаття масово йдуть на карантин: в області побільшало хворих на ГРВІ

05.02.2024 14:20 Суспільство ВАЖЛИВО

На Закарпатті продовжують фіксувати підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

На Закарпатті продовжують фіксувати підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

За минулий тиждень кількість звернень до закладів охорони здоров'я зросла на 50% – занедужали 8 609 осіб проти 5 743. Про це повідомили у Закарпатській ОВА.
«Інтенсивний показник захворюваності перевищує епідпоріг на 61%. Значний приріст випадків ГРВІ зафіксували у Тячівському, Ужгородському, Берегівському та Хустському районах (від 41% до 168%)», – йдеться в повідомленні.
Кількість звернень з ГРВІ серед дітей зросла на 70% у порівнянні із попереднім тижнем, серед дорослих – на 123%. Серед усіх захворілих діти до 17 років становлять 55% (4 761 випадок), 45% – дорослі (3 848 випадків).
Водночас серед пацієнтів з ознаками ГРВІ, які зверталися за медичною допомогою, діагностували 63 випадки захворювання на COVID-19. Усі вони серед дорослих.
«В області діє відповідний план реагування. Чимало громад вже прийняли рішення про введення карантину у навчальних закладах.
Стежте за своїм самопочуттям, не відвідуйте громадські місця, якщо відчуваєте нездужання, і будьте здорові», – наголосив перший заступник керівника краю.

Читайте також: Розпочалися олімпіади: учні угорськомовних навчальних закладів Закарпаття продемонструють свої знання