1. Новини Закарпаття
  2. >

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які розбагатіють у лютому

03.02.2024 20:02 Суспільство Лайт

Народженим під цими сузір’ями пощастить більше ніж іншим.

Народженим під цими сузір’ями пощастить більше ніж іншим.

У цей період відбудеться багато астрологічних подій, які негативно позначаться на фінансовому житті всіх знаків Зодіаку. Астрологи розповіли, які знаки будуть трохи більш щасливими, ніж інші. На фінансовій удачі негативно позначиться перехід Меркурія в знак Риб 23 лютого, а також ослаблення Марса 13 числа переходом у знак Водолія, пише Ukr.Media.

Близнята

Близнята зможуть розбагатіти в таких незвичайних умовах з більшою ймовірністю, ніж багато інших знаків, тому що на них не сильно впливає Марс, так що з мотивацією проблем у другій половині місяця не буде. На жаль, доведеться виявляти максимум зусиль, тож буде більше втоми. Можна і навіть потрібно розпочинати нові справи, просувати нові ідеї. Також корисно буде вкладати гроші в розвиток, розширення бізнесу, отримання знань.

Терези

Терезам можна без побоювання міняти роботу. Настає дуже сприятливий час для пошуку найкращих умов. Людям цього знака буде властиво прагнути чогось приємнішого. Не виключено, що у Терезів з'явиться шанс завести нові ділові знайомства. Це означає, що необхідно буде якнайактивніше спілкуватися та вбирати поради та життєвий досвід тих, з ким їх зіткне доля. На фінансовому успіху це позначиться безпосередньо, але, можливо, що не зараз, а в найближчому майбутньому.

Риби

Риби можуть перевершити себе. У лютому на них чекає потужний сплеск творчої енергії, а тоді Венера занепаде 16 числа. Другу половину місяця краще присвятити не енергійним, а спокійним фінансовим справам, наприклад, плануванню. Найбільше везтиме працівникам сфери науки та високих технологій, а також усім, чия робота передбачає взаємодію з комп'ютером, з інноваціями, з технікою та електронікою — особливо її ремонтом.

Читайте також: Астрологи назвали знаки Зодіаку, у яких з лютого починається “біла смуга” 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!