1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

До Виноградова по дорозі на фронт завітав грузинський політик і воїн Коба Хабазі (ФОТО)

02.02.2024 12:38 Суспільство Голос Карпат

Легендарний політик і воїн «Грузинського легіону», який воює проти рашизму, захищаючи незалежність України і врешті Грузії, Коба Хабазі побував у Виноградові.

Легендарний політик і воїн «Грузинського легіону», який воює  проти рашизму, захищаючи незалежність України і врешті Грузії,  Коба Хабазі побував у Виноградові.

Коба Хабазі – активний учасник «Революції троянд», міністр охорони здоров’я Аджарії за часів керівництва Президента Грузії М. Саакашвілі. Коба Хабазі тричі обирався у найвищий законодавчий орган Грузії, з часу рашистської агресії в Україні 2014 року взяв активну участь на боці України і цю самовіддану боротьбу продовжує у складі Грузинського легіону. На ворожих інтернет-сайтах можна прочитати про Коба Хабазі найбільш детальну, але сповнену ненависті, інформацію. Проте вона викликає в українців тільки повагу й захоплення до грузинського політика.

Отже, його поїздка, у тому числі у Виноградів, завершилася численними зустрічами з волонтерами. Для грузинських захисників України благодійний фонд «Виноградів» підготував гуманітарний  вантаж, до якого входять продукти харчування та інші необхідні речі.

Читайте також: Партія антидронів та теплі шкарпетки: виноградівці відправляють важливу допомогу нашим захисникам (ФОТО)

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими