1. Новини Закарпаття
  2. >

У Закарпатті триває "полювання" на таксистів: нелегальних перевізників притягатимуть до відповідальності

01.02.2024 13:55 Суспільство Актуально

Податківці Закарпаття виявили 8 «таксистів-нелегалів».

Податківці Закарпаття виявили 8 «таксистів-нелегалів».

Працівники Головного управління ДПС в Закарпатській області спільно з співробітниками Управління патрульної поліції краю задокументували 8 фактів надання послуг перевезення пасажирів, неофіційно зайнятими фізичними особами, що не зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності.

На водіїв таксі за порушення порядку провадження господарської діяльності складено 8 протоколів за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення та надано роз’яснення норм чинного законодавства в частині обов’язку реєстрації суб’єкта господарювання та застосування РРО та/або ПРРО.

Фахівці податкових органів Закарпаття звертають увагу, що законність здійснення діяльності, зокрема з перевезення пасажирів, постійно аналізують працівники податкової служби.

Діяльність таксистів у розумінні Господарського кодексу України – це господарська діяльність, і при наданні послуг з перевезення пасажирів, таксисти зобов’язані проводити розрахунки через реєстратори розрахункових операцій (РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО) та надавати споживачам розрахункові документи встановленої форми та змісту.

Про це інформує ДПС у Закарпатській області.

Читайте також: Важливе оголошення для закарпатців: до 3 лютого треба встигнути подати актуальну інформацію про показники