1. Новини Закарпаття
  2. >

Найбільше випадків серед дітей: на Закарпатті рекордними темпами шириться "убивча" недуга

30.01.2024 09:20 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

В одному з районів фіксують поширення грипу та ГРВІ між населенням.

В одному з районів фіксують поширення грипу та ГРВІ між населенням.

  Жителів області застерігають уникати надмірних скупчень в громадських місцях та подбати про власне здоров'я у цей період. У регіоні бушують грип, ГРВ та COVID-19. Кількість випадків інфікованих стрімко зростає. За офіційними даними, упродовж минулого тижня на ГРВІ, грип та COVID-19 на Ужгородщині захворіли 2390 осіб.

  Традиційно серед захворілих переважають діти 1108 випадків - це, зокрема, наймолодші пацієнти до 4 років – 367, 5-17 років – 741. Серед пацієнтів, які минулого тижня звернулися за медичною допомогою із ознаками ГРВІ, діагностовано 19 випадків захворювання серед дорослих та 1 випадок серед дітей на COVID-19. Госпіталізовано минулого тижня 103 осіб, які захворіли за звітний тиждень на грип та ГРВІ та 10 осіб, у яких діагностували COVID-19.

  За даними Закарпатського центру контролю здоров'я, кількість звернень з ГРВІ серед дітей у регіоні збільшилася на 45%, дорослих - на 38% по відношенню до попереднього тижня.

  Інтенсивний показник захворюваності у 462,5 на 100 тисяч населення перевищує епідемічний поріг на 7,5%. З початку епідемічного сезону захворюваності на ГРВІ захворіло 70 495 людей. Зафіксовані також летальні випадки, в тому числі й серед дітей.

  Нагадаємо, раніше "Голос Карпат" інформував про складну ситуацію із поширенням грипу між учнями освітніх закладів ряду областей України. У результаті величезної кількості хворих в місцевих громадах, у школах змушені вводити карантин. У багатьох освітніх закладах уже ввели "дистанційку".

  В освітніх закладах Закарпаття наразі не відомо, чи дітей відправлятимуть на дистанційний режим. Водночас відомо, що у деяких освітніх закладах Ужгородщини відвідуваність учнів скоротилась через випадки грипу в дітей.

Нагадаємо,  "Діти задихаються в лікарнях": яка хвороба атакує українців і чому не зачиняють школи