1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Замість карети "швидкої" - санчата: на Березнянщині через кучугури добиралися до пацієнтки

28.01.2024 12:23 Суспільство незвичайно

Виклик надійшов із с.Загорб.

Виклик надійшов із с.Загорб.

Пише 103 Закарпаття

«У 58-річної пацієнтки температура 40 °С, задуха, біль у грудях, запаморочення, втрачає свідомість. Коли почули адресу, то одразу повідомили диспетчера, що, ймовірно, доведеться частину шляху долати пішки. Добре знаємо цей регіон і завжди у зимовий час проблема дістатися», - розповідає фельдшер.


При спробі заїхати на крутий схил, медичне авто ковзало і зупинялося.

«Залишили машину внизу, взяли медикаменти та апаратуру і попрямували вверх. 1,5 км – і ми на місці. Огляд пацієнтки, кардіограма, тиск, визначення сатурації та рівня цукру тощо… Маємо підозру на пневмонію та напад стенокардії. Сатурація загрожуюча - 83 (!!!). Дію максимально швидко: внутрішньовенний доступ, інфузія. Напад стенокардії та задухи – знято, також введено жарознижуючий розчин. Після стабілізації стану пацієнтки – транспортуємо до автомобіля «екстренки». Найзручніше і найшвидше в цій ситуації – санчатами. Чоловік хворої разом з дружиною сів на цей транспортний засіб і вправно «з вітерцем» з’їхав аж до самої швидкої. Одразу ж в машині підключаємо кисень і веземо пацієнтку до Великоберезнянської лікарні», - йдеться у повідомленні. 

В стабільному стані медична бригада доставила хвору до медзакладу.
На зображенні може бути: 2 людини, арктика та люди, що катаються на лижахНа зображенні може бути: туман, гора та гірськолижний схилНа зображенні може бути: дорога та гірськолижний схилНа зображенні може бути: 1 особа, гірськолижний схил, арктика та дорогаНа зображенні може бути: 2 людини, снігоочисник, трактор, гірськолижний схил та дорога

Читайте також: