1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Вирили ями під забаром й нападають на людей: на Ужгородщині агресивні собаки покусали жінку

28.01.2024 11:48 Суспільство Ексклюзив

Інцидент трапився на Ужгородщині біля озера "Шамбала".

Інцидент трапився на Ужгородщині біля озера

Жертвою двох агресивних собак стала Marina Mandrovskaja. Жінка опублікувала у групі Ужгород. Інформація  розповідь про те, як  її покусали чотирилапі. 

"Сталося це біля озера на Оріховському дачному масиві, собаки вискочили на мене з-під паркану,там не одна діра в паркані,собаки майже прорили їх. Можливо там є камери і все зафіксовано. В той час орендарі сказали що на місці нікого нема, але хто палив піч, це помітили. 

"Поліцейський на передньому сидінні та я, йшов дим з труби на території озера Шамбала. Лейтенант Олександр Штель на місці, де ми з ним зустрілись дав зрозуміти що це 154 стаття адмінкодексу, здається. Потім ми поїхали на місце події, сигналили,кликали орендарів, ніхто не відповів. Потім Лейтенант запитав чи не маю контакти Йосипа, я сказала що не маю, маю контакт Alexandra Shelko ,ми її набрали, вона сказала що собака лише одна їхня, інших вони підкреслюють,але більшу частину свого життя ці собаки проводять саме на території Шамбали.

Переговоривши з Йосипом лейтенант поліції Олександр Штель сказав що дірки зароблять і все буде добре, на що я відповіла, що не зароблять, бо я вже влітку казала Йосипу що собаки нападають і на людей і скачуть на машину і під машину,він сказав нехай скачуть і я йому не буду розказувати що йому робити на його території, територія в оренді. Навіть якщо ви придбали ділянку, то це не означає що вона ваша, це власність Матінки Природи, ми користуватись благами землі,але це не наше.Ну це вже філософія,яку я люблю. Не всі її розуміють", - зауважує постраждала. 


Під дописом з'явилося безліч коментарів підтримки. До слова, інші ужгородці також поділилися своїми історіями зустрічей із злими собаками. Так Володимир Галатиба, пише: 

"Проблема дійсно актуальна. Останні два роки їжджу туди з палицею в багажнику велосипеда.  Не доходить до власників собак, що то не нормально їх так відпускати. Так само після випадку коли німецька вівчарка вискочила з участка на дорогу на мене... На питання чому не привязують пса власник відповів, що привязують і побіг далі. Напевно не перший раз вже така ситуація, бо він сприйняв її як звичайну. Ось такі пироги. На початку осені бачив там зграї з 3-4 собак.. Не знаю, що робити. Добре я відмахнуся, а як бути жінкам, дітям не можу придумати."