1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

ТЦК завітали "в гості" до міськради на Заході України: хто з депутатів отримав повістку (ВІДЕО)

27.01.2024 22:44 Суспільство Голос Карпат

На Львівщині просто під час сесії міської ради представники ТЦК вручили повістки депутатам. Їх отримали сім депутатів.

На Львівщині просто під час сесії міської ради представники ТЦК вручили повістки депутатам. Їх отримали сім депутатів.

Депутатам вручили повістки

Чергове засідання Червоноградської міськради, що на Львівщині. Депутати вже в залі й готуються до роботи. Голова робить оголошення, що на засідання завітали гості, пише ТСН.

Як виявилось пізніше, військових очікували, бо планували вручати посмертну нагороду рідним полеглого Героя Андрія Жигайла. Проте все набуло інших барв. До зали увійшли представники ТЦК і оголосили, що дуже запрошують депутатів до себе у гості. Військком зауважив, що більшість місцевих депутатів уже пройшли військово-лікарську комісію, однак 10 з них "категорично" відмовляються це робити.

Щоб підтвердити значимість своїх намірів – почали вручати повістки. Працівники ТЦК повідомили, що ті, хто відмовляється отримувати повістку, може підписати акт відмови. Втім, охочих не було.

Представники ТЦК вручили лише сім повісток, бо троє депутатів були відсутні. Військкоми дали чітко зрозуміти, що запрошують депутатів для уточнення даних і проходження ВЛК.

Повістки отримали такі депутати:

  • Андрій Войтович;
  • Володимир Кашуба;
  • Іван Кудрик;
  • Михайло Лапець;
  • Петро Остапюк;
  • Мирослав Пущик;
  • Олег Шеремета.

Депутати, що були відсутні – Віталій Гаманюк, Віталій Риндик та Григорій Шевчук.

Відомо, що це перший візит ТЦК на засідання сесії міської ради з врученням повісток. І він приніс свої плоди. У ЗМІ з'явилася інформація, що деякі депутати міської ради, хто отримав повістки, прийшли до ТЦК.

До речі, в лавах ЗСУ служить секретар Червоноградської міської ради Олександр Грасулов. Також  з районної ради станом на зараз проходять військову службу двоє депутатів – Геннадій Воловенко від партії "Слуга народу" та Володимир Золочівський від "Європейської Солідарності".

Читайте також: На Закарпатті влаштували голу вечірку: учасники шокували мережу своїми витівками та нецензурною лексикою (ВІДЕО 18+) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими