1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Водійське свавілля на Закарпатті: мукачівські маршрутки знову в центрі уваги (ФОТО)

27.01.2024 12:59 Суспільство незвичайно

Мукачівці скаржаться на хамовите ставлення водіїв рейсових автобусів.

Мукачівці скаржаться на хамовите ставлення водіїв рейсових автобусів.

"Крик душі" нещодавно оприлюднили в групі Порадьте, будь ласка Мукачево (офіційна) ♥️ у Фейсбуці. Користувачі соцмережі вкотре скаржаться на водіїв рейсових автобусів №2, що в Мукачеві. 

"Порадьте будь ласка куди звернутись, щоб вплинути на прикру ситуацію з Мукачівськими маршрутними автобусами номер 2. Близько 19 години вечора люди 40 хвилин чекають на морозі на автобус, зрадівши, що нарешті дочекались, біжать до автобуса, а він не зупиняється. І так в такий час вже лише 4 автобуси на маршруті, їх треба довго чекати, а вони ще й не зупиняються. Ця ситуація була не одноразовою, таке було декілька разів протягом пару днів на різних зупинках. Зауважу, що автобус не був переповнений, вчора на зупинці біля танку в автобусі було лише пару чоловік, а позавчора біля якоря було багато, але буває і більше, 2 чоловік ще легко можна було помістити. Зі мною стояв старший чоловік років 85, який сильно замерз і йому важко було стільки стояти, він наскільки міг біг за автобусом до моста з надією , що двері відкриються, не відкрились…", - йдеться в повідомленні. 

У холодну пору року довготривале очікування транспортного засобу сильно дратує пасажирів, проте люди зауважують, що це не єдина проблема.

Будемо сподіватися доброта та толерантність знову стануть актуальними чеснотами у взаємовідносинах водіїв громадського транспорту та пасажирів. 

Читайте також: "Душила дитину зарядкою для телефону": виховательку підозрюють у систематичних знущаннях над дітьми (ФОТО)