1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Двері не вибивають, але готуються до нових змін: який "сюрприз" підготували для чоловіків

695

У Запоріжжі збільшилася кількість груп, які ходять по домівках у пошуках військовозобов'язаних.

Двері не вибивають, але готуються до нових змін: який "сюрприз" підготували для чоловіків

Про це розповів перший заступник міського голови Олександр Власюк, пише ТСН.

Зараз посадовець каже, що в місті збільшено кількість груп, які працюють в напрямку оповіщення населення. Представники ТЦК під час таких обходів виписують не бойові повістки, а ті, за якими чоловік зобов'яний уточнити облікові відомості в ТЦК. 

"Відповідно до рішення виконавчого комітету ми спочатку сформували 15 робочих груп, а станом на зараз їх вже 28. Представники міської ради працюють разом з працівниками ТЦК в семи районах міста. Починаючи з 29 листопада, ми разом з ТЦК обійшли більше 25 тисяч адрес містян. Крім цього, тепер наші спільні групи виходять працювати і на вулицях", - каже Олександр Власюк.

До цього він додає, що вже є затверджений графік роботи.

"Працюємо з понеділка по п’ятницю, але плануємо ще і в суботу", - уточнює посадовець.

За словами Власюка, напередодні змін в мобілізаційному законодавстві, містяни відверто кажуть, що не розуміють того, як мобілізація буде проходити далі.

"Процес оповіщення в місті проходить спокійно, готуємось до запланованих змін в законодавстві", - каже Власюк та уточнює, що саме повістки видають саме представники ТЦК, а працівники міської ради присутні заради того, щоб нівелювати можливі конфлікти.

Посилення мобілізації: що може змінитись

Зараз на доопрацюванні в уряді знаходиться законопроєкт, який пропонує посилити деякі норми мобілізації. Наприклад, тих, хто відмовляється від медичного огляду, пропонують карати 3 роками в’язниці. Крім того, законодавці пропонують ввести штрафи від 153 тис грн. до 204 тис. грн. за порушення мобілізаційного законодавства. 

Читайте також: ТЦК змінюють систему вручення повісток: що потрібно знати чоловікам 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber