1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

У РФ заявили про захоплення села на Харківщині: у ЗСУ прокоментували ситуацію

211

У Росії вранці 21 січня заявили про окупацію Крохмального Харківської області. У ЗСУ наголосили, що лінія фронту постійно зміщується.

У РФ заявили про захоплення села на Харківщині: у ЗСУ прокоментували ситуацію

Про це начальник служби зв'язків з громадськістю командування Сухопутних військ Володимир Фітьо в ефірі телемарафону у неділю, 21 січня, пише ТСН.

За його словами, окуповані кількасот метрів ніяк не вплинуть на ситуацію, оскільки ситуація є динамічною. Захоплення Крохмального, у ЗСУ впевнені, - це явище тимчасове. 

"Крохмальне – це був населений пункт, де проживало 45 осіб до початку широкомасштабної війни. Там було десь 5 будинків. І ось ці 5 будинків були зруйновані російським агресором, і відповідно наша мета - зберегти життя українських захисників. Їхні позиції були переміщені на підготовлені до цього часу запасні, де вони зараз тримають оборону. Ворогу не дають просуватися далі і якихось загроз для сусідніх підрозділів це не несе", - сказав він. 

Фітьо зауважив, що ЗСУ не повідомляють про відбиття 100-200 метрів, бо у цьому немає сенсу. Однак пропагандисти це показують, як "неймовірну перемогу" на фронті.

"Тому метр - два, й вони вже кричать, що вони, умовно, взяли Берлін", - зауважили в ЗСУ.

Читайте також: Буданов повідомив про великі втрати росіян в Авдіївці 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber