1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Не встигли відпочити й бігом за парти: як почнеться другий семестр в учнів Закарпаття?

20.01.2024 20:26 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

В освітніх закладах Закарпаття розпочинається другий семестр в новому році.

В освітніх закладах Закарпаття розпочинається другий семестр в новому році.

У понеділок, 22 січня у багатьох освітніх закладах Закарпаття учні укотре сядуь за парти, опісля тривалих зимових канікул. Відзначмо, у 2023 році у школах регіонів учні по-різному відпочивали й навчались. Формат навчання, так само й канікул був обумовлений рядом факторів і залежав насамперед від безпекової ситуації в областях України.

У ряді шкіл в учнів були осінні канікули, водночас у деяких освітніх закладах осінні канікули відмінили. Без осінніх канікул залишилися учні громад Закарпаття. Зокрема, про відміну осінніх канікул повідомляли в Мукачівській та Тур'я-Реметівській громадах. 

На традиційний відпочинок уже узимку учнів громад було відправлено в грудні з різницею майже у тиждень. У школах Мукачівщини зимові канікули розпочались 23 грудня 2023-го року й мають завершитись 21 січня 2024-го року. В освітніх закладах Тур'я-Реметівської ОТГ дітей відправили на канікули 29 грудня 2023-го року, знову за парти шкільна молодь уже сяде 22 січня цього року. Відзначмо, осінні канікули в освітніх закладах Тур'я-Реметівської ОТГ мали бути у жовтні 2023-го року, пізніше було відомо, що учні продовжать навчання аж до зими.

Читайте також: Учнів Закарпаття завалюють домашнім завданням: скаржаться діти й батьки

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!