1. Новини Закарпаття
  2. >

Повістки по-новому: у Міноборони підтвердили інформацію про зміни для військовозобов'язаних українців

20.01.2024 13:58 Суспільство ВАЖЛИВО

У Міністерстві оборони повідомили, що в Україні зміниться система розсилки повісток військовозобов'язаним.

У Міністерстві оборони повідомили, що в Україні зміниться система розсилки повісток військовозобов'язаним.

В Україні продовжується мобілізація, запроваджена у зв'язку з повномасштабним вторгненням РФ. І у Міністерстві оборони активно працюють над тим, щоб удосконалити систему видачі повісток українцям. Про це повідомила в ефірі всеукраїнського телемарафону заступник міністра оборони.

За словами Катерини Чорногоренко, Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки більше не надсилатимуть повістки зайвий раз. Вона зазначила, що після того, як ухвалять відповідний законопроект, в Україні буде запущено електронний кабінет військовозобов'язаного.

Українцям буде надано певну кількість часу, щоб вони актуалізували чи надали достовірні дані військкомату. Саме їх використовуватимуть співробітники ТЦК для своєї роботи.

Повістки по-новому: у Міноборони попередили про зміни для військовозобов'язаних українців

Очікується, що електронний кабінет почне працювати вже у другому кварталі 2024 року. Чорногоренко повідомила, що у реєстрі "Оберіг" вже було проведено верифікацію даних. Вона додала, що Міністерство оборони перетворило всю паперову інформацію про військовозобов'язаних на цифрову.

"Усунули дублі, неактуальну інформацію, яка була в реєстрі. І зараз покращуємо роботу ТЦК, щоб не було додаткових зайвих відправлених повісток, щоб не було нецільового повідомлення військовозобов'язаним прибути до ТЦК. Це має працювати як годинник", - заявила представник Міноборони.

Читайте також: "Це треба визнати": у Міноборони розповіли, як має закінчитися війна з РФ