1. Новини Закарпаття
  2. >

Кількість поранених українських воїнів стрімко збільшується: бойові медики розповіли про причини (ФОТО, ВІДЕО)

18.01.2024 12:23 Суспільство ВАЖЛИВО

Бойові медики розповіли про ситуацію на фронті.

Бойові медики розповіли про ситуацію на фронті.

Через масове застосування ворогом дронів-камікадзе кількість наших поранених солдатів зростає. А тому у бойових медиків значно побільшало роботи. Про це йдеться у репортажі кореспондента ТСН Руслана Ярмолюка.

15 хвилин - це той критичний час для бойових медиків, щоб оцінити і надати фахову допомогу пораненому. Через масове застосування ворогом дронів-камікадзе кількість поранених українських солдатів зростає. 

Якщо раніше окупанти засипали наші укріплення снарядами, то тепер дронами-камікадзе і скидами. Підняти голову, особливо уночі, майже неможливо.

"Найчастіше уламкові після скидів після дронів-камікадзе і в останню чергу - артилерія, мінометні обстріли", - каже бойовий медик "Птах". 

Противник масово використовує дрони

Удень дістатися позицій - годі навіть думати. Вночі теж небезпечно, але є шанс не потрапити під удар. 

"Тяжко, коли молодих хлопців до моргу завозиш. Вони 2003 року, дитина  життя не бачила", - каже бойовий медик "Джин". 

У роботі бойових медиків важливі перші хвилини від цього залежить життя пораненого.

"Найважче оцінити стан, характер поранення і обсяг допомоги. Різні умови, зараз мороз мінус 20, треба оглянути виявити лишні отвори зупинити кровотечу мобілізувати переломи", - каже "Птах". 

Воїну Владиславу трохи більше за 20, і це його перше поранення. Жартує, що легке і треба повертатись в окопи до побратимів, бо людей катма.

Читайте також: У Закарпатті вже вдруге за день лунає повітряна тривога: повідомляють про загрозу аеробалістичних ракет "Кинджал"