1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті покращують доступ до адміністративний послуг: у Іршаві запрацював сучасний ЦНАП (ФОТО)

18.01.2024 10:44 Суспільство Актуально

Новий ЦНАП дозволить громадянам отримати усі необхідні адміністративні послуги в одному місці.

Новий ЦНАП дозволить громадянам отримати усі необхідні адміністративні послуги в одному місці.

З метою забезпечення якісного надання адміністративних послуг у межах Іршавської міської територіальної громади, в якому надаються адміністративні послуги для громади кількістю 35732 мешканців створили належні умови праці. 

Про це йдеться на  сайті міськради.

«Новий ЦНАП дозволяє отримати усі необхідні адміністративні послуги, в тому числі послуги для ветеранів, в одному місці у зручних та комфортних умовах із дотриманням усіх вимог до фізичної та інформаційної безбар’єрності приміщення. Центр — це місце, де за один візит можна розв'язати відразу кілька запитів. Це зручно, швидко, безбар’єрно, людяно та надійно», – йдеться в дописі.

На даний час через Центр надаються 237 адміністративних послуг, з них: адміністративні послуги з реєстрації нерухомого майна, у сфері земельних відносин, містобудування та архітектури, опіки та піклування, реєстрації/зняття місця проживання та інші.

Надання адміністративних послуг Іршавської міської ради (її виконавчих органів та посадових осіб) здійснюється виключно через Центр. До адміністративних послуг також прирівнюється надання витягів та виписок із реєстрів, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб’єкту звернення, а також об’єкту, що перебуває в його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт.

17 січня відбулося відкриття сучасного ЦНАПу. Протягом семи місяців: 

  • відремонтували приміщення теперішнього Центру
  • обладнали сучасною технікою для ведення електронного документообігу
  • врахували умови безбар’єрності для осіб, які цього потребують
  • облаштували робочі місця для адміністраторів
  •  установили відеоспостереження. 

Також тут облаштована зручна зона очікування та дитячий куточок для маленьких кмітливих іршавчан. Окрім цього облаштували ще три віддалені робочі місця, що стане неабиякою зручністю для сільського населення, особливо старшого покоління,  адже це покращить доступ мешканців до послуг і бажані запити можна буде здійснити у найближчому старостинському окрузі.

"Відразу ж після відкриття Центру адміністратори почали приймати мешканців громади та взялися активно відповідати на їх запити. Відтепер Іршавська громада отримуватиме якісне та комфортне обслуговування", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Зброя, наркотики, психотропи і сигарети: службові собаки Закарпатської митниці виявили ряд правопорушень під час перетину кордону