1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Омбудсмен з прав людини викрив недоліки нового закону про мобілізацію

127

Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець розповів, яких помилок, на його думку, припустилася влада в питанні "мобілізаційного" законопроєкту.

Омбудсмен з прав людини викрив недоліки нового закону про мобілізацію

На думку омбудсмена Дмитра Лубінця, головною помилкою влади стало те, що держоргани не пояснили суспільству, що насправді жодної нової хвилі призову після ухвалення нового закону про мобілізацію не буде.

Про це уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець сказав в інтерв'ю "НВ".

"У нас же мобілізаційні процеси відбуваються в суспільстві давно. У нас війна від 2014 року. Вона ж відбувається у нас кожен день. Нам треба змінити підходи", - сказав омбудсмен.

Зокрема, зазначив Лубінець, необхідно більше займатися рекрутингом, показувати, що служба в армії - це професія, яка гідно оплачується, яка гідно визнається в українському суспільстві, і що є перелік базових прав, які не порушуються. Це стосується і самого військовослужбовця, і його родини.

"Я сподівався, що і реформа органів, що займаються цією роботою, яка була розпочата кілька років тому, закінчиться тим, що саме новий законопроєкт запропонує, щоб ми нарешті відійшли від цих паперових моделей поведінки, щоб прибрали можливість людського втручання вирішувати, цей чи ця йде в армію або навпаки - не йдуть. Саме це є передумовою того, що буде подолана корупційна складова та інші проблеми, які станом на зараз я спостерігаю в роботі ТЦК", - зазначив Лубінець.

Читайте також: Викрадають чоловіків посеред вулиці: Лубінець відреагував на дії ТЦК 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber