1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

«Не повернувся, загинув!»: Закарпаття оплакуватиме ще одного сина в домовині (ФОТО)

1181

На Запорізькому напряму загинув Борис Фізер.

«Не повернувся, загинув!»: Закарпаття оплакуватиме ще одного сина в домовині (ФОТО)

Ще одна сумна звістка прилетіла на Закарпаття з Фронту.

На війні з окупантами загинув захисник Борис Фізер із села Стройне на Свалявщині. 

Журналістам інтернет-видання Район.Свалява стало відомо, що військовослужбовець не повернувся з бойового завдання, на яке пішов 6 січня. Воював Борис Фізер на Запорізькому напрямку, розповідає двоюрідний брат загиблого Віталій Абель

«Зі слів його побратимів, 6 січня військові пішли на штурм, мали повернутися 11 січня, та Борис не повернувся, загинув!», – каже Віталій Абель. 

Додає, що їхнє дитинство пройшло у селі Стройне. Згодом Борис переїхав до Сваляви. Одружений та має синів: Максима, Павла та Бориса. Строкову службу проходив у внутрішніх військах спеціального призначення, працював на залізниці. Був мобілізований у травні 2023 року, штурмовиком в штурмову бригаду. 

Борис Фізер був дуже добрим, спокійним та дещо сором'язливим, розповідає сусідка Бориса із Стройного Тетяна Мигович

«Борис хоч спокійний був, але любив і спортивне, активне життя. Займався трохи в секції баскетболу, і ходив на гурток туризму. Ми з Борисом хата біля хати жили, вулиця у нас дуже дружня була, всі молоді сім'ї в 70-80 роках отримали ділянки бід будівництво. У всіх подібні будинки, однаковий достаток. До пізнього вечора знаходили собі заняття. Спочатку ігри, потім розваги. Щиро раділи за кожного! Тоді гаджетів не було, одна радість – вулиця», – згадує сумісне дитинство пані Тетяна. 

Про дату прощання з загиблим Борисом Фізером повідомлять додатково!

Редакція Голосу Карпат висловлює щирі співчуття рідним, близьким і побратимам полеглого захисника!

Нагадаємо, раніше ми писали, що загинув ще один Герой з Виноградівщини. Стоячи на захисті Батьківщини загинув Микола Панченко.

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber