1. Новини Закарпаття
  2. >

"Мороз повліяв на мозги, і за воздух платити?": закарпатці з обуренням реагують на новації у "блакитних платіжках"

14.01.2024 20:24 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

У мережі Фейсбук ідуть жваві дискусії щодо новацій в оплаті за газ.

У мережі Фейсбук ідуть жваві дискусії щодо новацій в оплаті за газ.

Українцям в новому році почне надходити абсолютно нова платіжка за газ, в якій зазначать також і плату за утримання внутрішньобудинкових мереж. Додаткова сума становитиме до 1,5 тис. грн (більшість заплатить від 150 до 250 грн).

 "Газмережі" (входить до групи "Нафтогазу") вже опублікували на своєму сайті орієнтовну вартість обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Це не єдиний оператор в Україні. Водночас компанія обслуговує споживачів у Кіровоградській, Дніпропетровській, Харківській, Київській, Житомирській, Львівській, Вінницькій, Черкаській, Волинській, Чернігівській, Закарпатській, Тернопільській, Запорізькій областях.

У кожному будинку порахували свій тариф. Хтось заплатить всього 40,16 грн (найменший рахунок), а комусь доведеться віддати близько 1,5 тис. грн.

Наразі в мережі Фейсбук гарячі дискусії з приводу оновлених сум у платіжках. Люди відзначають в коментарях, що уже незабаром їх змусять платити ще й за повітря, не лише за доставку й розподіл газу. Одним словом, новації більшість населення сприйняли як черговий невтішний "сюрприз".

А ось що пишуть із цього приводу закарпатці, дивіться далі:

Нагадаємо, що починаючи з 15 січня, закарпатці почнуть отримувати платіжки за послугу з розподілу газу від оператора ГРМ, а саме — Закарпатської філії ТОВ «Газмережі».

Довідково: з 1 січня 2024 року послугу з розподілу (доставки) природного газу у Закарпатській області надає Закарпатська філія ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ». Дію ліцензії АТ «Закарпатгаз» зупинено.

Читайте також: 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!