1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

На Заході України помер 5-річний хлопчик, який впав у кому після видалення молочних зубів

14.01.2024 10:17 Суспільство незвичайно Голос Карпат

У Львові помер 5-річний хлопчик Велес, який впав у кому після операції з видалення молочних зубів 8 грудня 2023 року. Про смерть дитини повідомив батько у соцмережах.

У Львові помер 5-річний хлопчик Велес, який впав у кому після операції з видалення молочних зубів 8 грудня 2023 року. Про смерть дитини повідомив батько у соцмережах.
"Лети наш Хлопчику, Лети... Усім нам із Небес світи... Спочивай з Миром, Коханий Наш Лесюньо!" – написав Віктор Пашник.

Нагадаємо, 5-річний син музиканта Віктора Пашника впав у кому після того, як пішов із мамою видаляти молочні зуби. В одній з приватних клінік Львова запропонували провести оперативне втручання під загальною анестезією. Батько хлопчика розповів, що дитина протестувала в операційній і не давала вдягнути маску, ніби відчуваючи наближення трагедії.

Тоді лікарі силоміць вдягнули хлопчику маску. Через деякий час почалася метушня, до клініки приїхали дві бригади невідкладної допомоги. Директор ТОВ "ОРІ ГРУП" повідомив матері, що під час операції в дитини сталася зупинка серця – хлопчика перевели в реанімацію.

Згодом лікарі констатували в 5-річної дитини смерть мозку. Життя маленького підтримували лише апарати.

17 грудня у поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу України (Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником).

Читайте також: Повернувся додому востаннє: клята війна забрала життя закарпатського Героя (ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими