1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Чи то бомбило перед Василям?": на Закарпатті лунали потужні вибухи

13.01.2024 18:41 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

На Перечинщині люди укотре повідомляють про вибухи.

На Перечинщині люди укотре повідомляють про вибухи.

Жителі одного із сіл Перечинщини вкотре схвильовано б'ють в усі дзвони у результаті звуків потужних вибухів. Нагадаємо, про любителів постріляти піротехнічними виробами, "Голос Карпат" інформував напередодні.

Водночас, люди кажуть, ні заборони, ні введений військовий стан в Україні не діє на малолітніх порушників. Водночас, грішать вибриками із піротехнікою і дорослі особи. Лише недавно мережа Фейсбук стала на вуха через потужні звуки салютів, які люди чули на території області-

В коментарях відзначають, що гул від піротехніки долітав зі Словаччини пізно вночі. Однак, жителі стверджують, що стріляли петардами і на Ужгородщині та в ряді інших районів області. Проблема із підриванням зловіших забавок і надалі є однією із актуальних. Перед Старим Новим роком любителі постріляти укотре влаштовують "димове шоу" на вулицях, чим лякають місцевих жителів.

- Учора і післяучора знову в нас лупкали тими петардами, - розповідає Оксана Михайлівна.
- Думаєш, чи то бомба летіла, чи який фрас. А фрас той - бешкетники у тилу, - зауважує.
- Діти чимдалі дуріють, батьки на них не мають управи і ті роблять, що їм заманеться. Та щоб уже погоріли тоті петарди і ті торгаші, які сунуть малечі ту гадость. Казали, що уже заборонений продаж, а в нас тих петард, феєрверків у магазинах до блуду, - розповідає пані Оксана.
- Діти купують петарди замість цукерок чи булки. Ось виховання. Ростуть майбутні підривники, бо ще як можна назвати такий потяг до того, що намагаються заборонити в державі.
- Але грішить не лише малеча з тими петардами, і дорослі також. Мабуть, так і виховують власних дітей. Моя хата з краю, не має у мене війни, так собі думають... А бідні солдати захищають отаких ідіотів, бо хіба таке роблять нормальні в цей час? - додає співрозмовниця.

Нагадаємо:  "Знову ракета, чи що за вибух?": над Закарпаттям люди чули потужний гул