1. Новини Закарпаття
  2. >

На межі виживання: фермер втік до росії залишивши тварин напризволяще

13.01.2024 11:39 Суспільство незвичайно

Тварини не їдять по кілька днів

Тварини не їдять по кілька днів

На Харківщині власник ферми виїхав до Росії, покинувши під обстрілами та без їжі 28 коней. Зоозахисники подали на нього заяву в поліцію за жорстоке поводження з тваринами.

Про це розповіли у UAnimals.

Кінний комплекс постійно обстрілюють росіяни, через що вже загинуло 5-місячне лоша, а кобила отримала поранення. Наразі тваринами опікуються місцеві правоохоронці та Олексій – єдиний конюх, який залишився на фермі. Він працює тут уже 12 років, кажуть зоозахисники.

"Я не міг залишити тварин помирати, але і самому важко давати раду", – ділиться Олексій. 

Він додає, що доглядати тварин допомагають місцеві правоохоронці. Вони домовляються з фермерами і волонтерами про їжу для коней: сіно, овес, сіль.

Та харчів усе одно бракує. Як розповідає Олексій, іноді тварини голодують по два дні поспіль. Також на фермі немає дров для опалення приміщень, тому в морози навіть питна вода замерзає.

"За законом, поліція має право принаймні тимчасово вилучити тварин, поки суд не ухвалить остаточне рішення у цій справі. Тоді команда UAnimals зможе вивезти коней з-під обстрілів", – кажуть зоозахисники

Вони закликають поліцію якомога швидше розглянути їхню заяву та допомогти врятувати коней від війни та жорстокості. 

Читайте також:  "Будемо збиратись й метати камінням": на Закарпатті в одному із сіл жінки "відчитали" працівників ТЦК (ВІДЕО)