1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Будемо збиратись й метати камінням": на Закарпатті в одному із сіл жінки "відчитали" працівників ТЦК (ВІДЕО)

186
Суспільство Новини Ужгорода

Інцидент зафіксовано в одному із сіл Закарпаття.

"Будемо збиратись й метати камінням": на Закарпатті в одному із сіл жінки "відчитали" працівників ТЦК (ВІДЕО)

Напередодні в мережу Фейсбук злили відео за участю працівників ТЦК в селі Оноківці Ужгородського району. На кадрах видно, що люди у формі зупиняють автомобілі на блокпосту і вручають повістки чоловікам. Водночас, місцеве населення не задоволене діями працівників ТЦК. На захист військовозобов'язаних стають жінки й вимагають у військкомів показати їм дозвіл, згідно з яким вони мають право встановлювати в межах села свій блокпост і відловлювати чоловіків.

Жінки заявляють на камеру, що у селі уже майже не має чоловіків, адже усі на війні. Місцевий цвинтар також переповнений тілами загиблих воїнів.

Люди кажуть, що і надалі будуть збиратись на вулицях й протестувати проти дій ТЦК, що відловлюють чоловіків, за їх словами, у незаконний спосіб. Якщо і далі ТЦК будуть чинити проти закону, жінкам, як вони зауважують, доведеться "брати каміння до рук", адже така мобілізація суперечить здоровому глузду.

Читайте також: "15 -ох з одного села: в населених пунктах одного із районів області масовий штурм військовозобов'язаних

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber