1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Бездоріжжя, екстрим і безвихідна ситуація: на Закарпатті медики 2 кілометри йшли пішки на порятунок травмованої жінки (ФОТО)

172
Суспільство Закарпаття

"За 23 роки роботи фельдшером на «швидкій» я вперше потрапив в ТАКУ екстремальну ситуацію", - фельдшер.

Бездоріжжя, екстрим і безвихідна ситуація: на Закарпатті медики 2 кілометри йшли пішки на порятунок травмованої жінки (ФОТО)

 ️ Два кілометри пішки по бездоріжжю довелось добиратися бригаді № 806 (фельдшер Іван ПОШТАК, водій Іван ПОГОРІЛЯК) до пацієнтки з переломом ноги.

Про це повідомляють на сторінці 103 Закарпаття.

«Виклик надійшов сьогодні о 8.51 із с. Букове, що на Виноградівщині, - розповідає Іван ПОШТАК. Брат травмованої жінки повідомив, що чекатиме «швидку» при дорозі і проведе до будинку. Хоч він і повідомив про погану дорогу до хати, але… за 23 роки роботи фельдшером на «швидкій» я вперше потрапив в ТАКУ екстремальну ситуацію».
  По приїзду у с. Букове з’ясувалося - до хати ще близько 2 км треба йти пішки… навіть повнопривідне  авто екстренки було неспроможне здолати суцільне бездоріжжя. Бригада взяла все необхідне і чимшвидше попрямувала до пацієнтки.
«Дорогою радились – як будемо транспортувати жінку. Спочатку хотіли викликати рятувальників з ДСНС, але - довго чекати. Вирішили звернутися по допомогу до місцевих мешканців. Відгукнулись працівники місцевого лісового господарства. Як з’ясувалося, у 56-річної пацієнтки, за всіма ознаками підозра на перелом стегна. Зафіксували, знеболили, поклали в авто і обережно поїхали до автомобіля «екстренки»….
  Зараз жінка знаходиться у Виноградівській лікарні, а бригада № 806 щиро дякує місцевим мешканцям, які блискавично відгукнулись на прохання допомогти.

Читайте також: На Закарпатті фіксують випадки переохолодження та обмороження: медики нагадують як діяти у критичних випадках 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber